28.04.2018. održane su specijalizovane izložbe za dobermane ( IX Balkan Sieger), rotvajlere (VIII Silver fild kup) i napuljske mastife (Gran Trofeo Mastino Napoletano) na prostoru parka kod Bubanj jezera u Kragujevcu.

U katalog je upisano 100 dobermana, 104 rotvajlera i 34 napuljska mastifa.

Pobednici specijalki po kategorijama su sledeći:

DOBERMANI

 

JUNIOR BALKAN SIEGER :

Black male : Zu Giddy Blossom 

Brown male : Zews Unreachables

Black female : Fort Bellators Magie Noir

Brown female : Baracuda for Schwarze Kraft Grareva

 

BALKAN SIEGER :

Black male : Cowboy Lucky Luck di Altobello 

Brown male : Fort Bellators Ivanquisher

Black female : Magdalena Nora di Altobello 

Brown female : Tatyana Anya Ginga House

 

BOB : Fort Bellators Ivanquisher

 

 

 

ROTVAJLERI

 

MALES:

BABY CLASS 3-6:

1. Sultan Fusadjo

2. Olymp haus of Lazic

3. Conte Elite Rott

YOUNGEST CLASS 6-9:

1. Kenzo haus of Rotties/BEST YOUNGEST DOG

2. Magnum

3. Booster Black Mercedes

4. Sir Preka’s Atom Bomb

YOUNG CLASS 9-12:

1. Figo von haus Kelu 

YOUNG CLASS 12-18:

1. Tino Earl Antonius/BEST YOUNG DOG

2. Ice Flash Rouse

3. Dexter of Umanity

4. Hoss haus of Lazic

INTERMEDIA CLASS:

1. Anthony vom Carrabba house

2. Japanac von haus Drazic

3. Badr Hari von hause Kigen

4. Bard Elite Rotts

OPEN CLASS:

1. Belphegor Monani haus

2. Rio vom hause Niveksue

3. Maybach Ri Mobby Dick

WORKING CLASS:

1. Michael Corleone vom hause Leroy/ BEST MALE

2. Magic von der Alten Festung

3. Charlie Crni Vitez

4. Lex Fusadjo

CHAMPION CLASS:

1. Kenzo vom house Simba

FEMALES:

BABY CLASS 3-6:

1. Capri Singidunum Rott/BEST BABY

2. Ministarka Timit-Tor

3. Gaby Fusadjo

YOUNGEST CLASS 6-9:

1. Holly Star

2. Bella Black Mercedes

YOUNG CLASS 9-12:

1. Mimi Earl Antonius/BEST YOUNG FEMALE

2. Rubi Black Allusion

3. Vasa Eyes Black

4. Vicky Star of Montenegro

YOUNG CLASS 12-18:

1. Boa haus of Lazic

2. Sally vom Wilden Westen

3. Duki of Umanity

4. Luna

INTERMEDIA CLASS:

1. Aja von hause Kigen

2. Nora vom house Simba

3. Mariah Black Allusion

4. Pandora vom hause Nadja

OPEN CLASS:

1. Casia vom hause Drobny/BEST FEMALE/BOB

2. Sir Preka’s Fanta

WORKING CLASS:

1. Darsi Earl Antonius

2. Campbell Crni Vitez

3. Bell Master Field

CHAMPION CLASS:

1. Gabon Crni Vitez

2. Baluna Master Field

3. Destiny vom Klicevo

 

 

 

NAPULJSKI MASTIFI

 

FEMALES BABY CLASS 3-6 MONTHS 

1’st place and BOB puppy 

Valentina Della Grandozza

Owner: Kristina Takacsova 

FEMELE YOUNGEST CLASS 6-9 MONTHS 

1’st place NORA

Owner: Matija Krizanovic 

MALES YOUNGEST CLASS 6-9 MONTHS 

1’st place Gabriel Passione e Amore(BOB)

Owner: Elisabeth Linkiewicz

2’nd place Zaza D. Stradone Vesuviano

Owner: Ivo Berkovic

3’rd place Neron

Owner: Matija Krizanovic 

FEMALES YOUNG CLASS 9-18 MONTHS 

1’st place Toscana Di Carini 

Owner: Zeljko Vujanovic 

2’nd place Surry Luuberamarti

Owner: Ivo Berkovic

3’rd place Notte Bianka Tarra 

Owner: Zeljko Vujanovic 

4’th place Francesca Di Carini 

Owner: Danijela Krstic 

MALE YOUNG CLASS 9-18 MONTHS 

1’st place Toti Di Carini (Junior BOB)

Owner: Zeljko Vujanovic 

2’nd place Franco Di Carini 

Owner: Marija Stankovic 

FEMALES INTERMEDIA CLASS 

1’st place Eleonora Passione e amore 

Owner: Elisabeth Linkiewicz 

FEMALES OPEN CLASS 

1’st place Pacchiana(best females)

Owner: Milos Jovanovic 

2’nd place Kyra Della Grandozza 

Owner: Purzsa Roland 

3’rd place Camorra Di Carini 

Owner: Marija Stankovic 

FEMALE CHAMPION CLASS

1’st place Luna Di azzuro imperium

Owner: Marija Stankovic 

2’nd place Dominicana Passione e Amore 

Owner: Zeljko Vujanovic 

3’rd place Isotta del gheno 

MALES INTERMEDIA CLASS 

1’st place Enrique Passione e amore 

Owner: Elisabeth Linkiewicz 

2’nd place Unico Orozco Mex 

Owner: Marija Stankovic 

MALES OPEN CLASS 

1’st place Icaro D. Stradone Vesuviano (best males)! Owner: Dimitrije Selic 

2’nd place Capo Di Carini 

Owner: Zeljko Vujanovic 

3’rd place Efes Di Carini 

Owner: Danijela Krstic 

4’th place Spiderman 

Milos Konstatinovic

MALES CHAMPION CLASS

1’st place Apis 

Owner: Marija Stankovic 

2’nd place Cinciripini Goliath 

Owner: Danijela Krstic 

BOB 

PACCHIANA 

Owner: Milos Jovanovic